גילי פיינשטיין המלצות

גילי פיינשטיין פינת המלצות

מוזמנים לקרוא כאן מה אומרים עליי 🙂

נפגשתי עם גילי לאחר שמצאתי את עצמי "אבוד". בתהליך מנוהל ובאופן רגיש, גילי החזירה את המוטיבציה ולא פחות חשוב – את האומץ לצאת מהקופסה ומאזור הנוחות ופשוט ליזום. במסגרת התהליך למדתי על עצמי המון וככל שהמפגשים התקדמו כך נפלו לי עוד ועוד אסימונים שעזרו לי להבין לאן לייעד את פני. היום ובזכות הערך שקיבלתי מהמפגשים עם גילי, אני בתהליך של בניית עסק חדש בתחום שאני מאוד מתחבר אליו. מעריך מאוד, גיל
גיל
עבר תהליך אימון איתי
גילי היקרה איזה תהליך מדהים עוצמתי ומשנה חיים עברתי איתך !!! כל מפגש איתך היה ממש משנה חיים, אפילו אפשר להגיד שנכנסתי אחד ויצאתי אחר, הקפיצות התודעתיות שקרו בין מפגש אחד לשני הם לא נתפסות, השינוי שקרה הצליח להתקבע כל כך עמוק שנראה כאילו ככה הייתי מאז ומתמיד וזה מדד מצוין להבנה עד כמה השינוי הוא אמיתי.
אני יודע שמסלול חיי השתנה בעקבות המפגשים איתך. ⁠אחרי המפגש השני, עוד בדרך הביתה הרגשתי שהצלחתי לנפץ תקרת זכוכית שלא הייתי מודע לקיומה. וגילי איך שאת תמיד אומרת "אני רוצה לתת ערך" את נתת לי הרבה מאוד ערך מעל ומעבר למה שיכולתי לדמיין.
שוב המון המון תודה כל זה לא היה קורה בלעדייך
גרשון
עבר תהליך אימון איתי
נפגשתי עם גילי לראשונה בתקופה מיוחדת בחיי, תקופה שלוותה בהרבה מחשבות על שינוי קריירה, יחד עם בלבול וחשש רב מעצם השינוי. בשיטתיות ויסודיות גילי סייעה לי לקחת את המחשבות והחששות, להסיר את הדברים הטפלים, להתמקד בעיקר, ולא פחות חשוב - לדמיין את עצמי ואת המציאות בעיסוק העתידי החדש. מחשבות מעורפלות חסרות מטרה ברורה החלו להתגבש לכדי תכנית קונקרטית ומסודרת שבה כל יעד פורק למשימות בדרך להשגת המטרה הסופית. החשיבה מחוץ לקופסה של גילי מאוד עזרה לי להתחיל להתפתח בכיוונים שלא חשבתי עליהם מעולם, והאופטימיות שלה הדביקה אותי ונסכה בי המון ביטחון להמשך הדרך. אני אסיר תודה שזכיתי להיפגש עם גילי ואין לי ספק שעוד נכונו לנו מפגשים נוספים בעתיד הקרוב.
אלדד
עבר תהליך אימון איתי
הגעתי לגילי כשאני יודע שאני מעוניין בשינוי כוון בתחום עבודתי, ידעתי פחות או יותר מה אני לא (!) רוצה, אבל לא ידעתי איך להמשיך בתהליך.
גילי עזרה לי לנתח את רצונותי, שאיפותי ולהגדיר את הפרמטרים לפיהם עלי לפעול.
בצורה מסודרת ונינוחה במספר מפגשים טובים, איכותיים ונעימים מאד, ליבנו והגדרנו מה לחפש ואיך לחפש ואיך להתחיל לפעול. בנוסף לשיחות, גילי נותנת סיכום לדברים שדיברנו עליהם, ומטלות שעזרו לי למצות את התהליך ולהתקדם באופן משמעותי.
תודה רבה !!!!
נעם
עבר תהליך אימון איתי
לפני שנה בחרתי בתואר מסוים בלי יותר מדי חשיבה לפני, פשוט זה מה שעלה לי לראש. לאחר מחשבה, לא הייתי בטוח שזה מה שאני רוצה ולכן דחיתי את הלימודים בשנה. השנה פניתי לגילי כדי להתייעץ איתה לגבי מה שאני רוצה להתחיל ללמוד. נפגשתי לכמה שיחות שמאוד כיוונו אותי ועזרו לי לבחור עם המון שקט וביטחון את התואר שאני רוצה ללמוד. גילי מיקדה אותי והובילה אותי אל הדרך הנכונה בשבילי. תודה על המקצועיות ועל הטיפים.
עומר רטמן
עבר תהליך אימון איתי
תודה על הלווי והייעוץ, זה בהחלט עזר לי - להתאושש, לקחת את עצמי בידיים, להתמקד ולהתחיל לפעול למען השינוי המיוחל מבטיחה לעדכן בהמשך, שוב תודה
א.ש
עברה תהליך אימון איתי
את גילי הכרתי לפני כשבע שנים, בדיוק ברגע ההתלבטות הגדולה בחיי האם להמשיך להיות שכירה במשכורת בטוחה או לצאת לדרך עצמאית בתחום שיש לי אליו תשוקה. לאחר שתי פגישות טלפוניות עם גילי בהן היא כיוונה אותי בצורה מקצועית ומדויקת יצאתי לדרכי החדשה, עם תכנית ברורה וארגז כלים לדרך חדשה שלא הכרתי. הקשר עם גילי לא נותק, כל צומת כשהגעתי אליה והייתי צריכה להתייעץ גילי הייתה שם בשבילי. גם בתקופת הקורונה כשהשמיים נסגרו, מה שפגע בהכנסות העסק שלי ביותר מ40%, גילי הייתה שם, מצאנו יחד דרכים חלופיות והעסק שלי חזר לשגשג. לאורך כל הדרך אני מרגישה שיש משהי מאחוריי שלא תיתן לי לעשות צעד לא בטוח, שלא תיתן לי להיכנס ל'בורות' לא ברורים, שמודעת לכך שיש לי אחריות בפרנסת המשפחה ורק דואגת לצמיחה האישית והמקצועית שלי . תחושה זו חשובה במיוחד לעסק קטן שמסתמך רק על אדם אחד, גם היום אני יודעת שיש עוד עין עוד קול עוד מישהו ששותף להצלחה.
דורית קינן
מלווה התפתחותית, יועצת שינה ומדריכה להורות ראשונית
אני שמח מאוד להמליץ על גילי פיינשטיין .הכרנו במסגרת עבודתי כמנהל סניף הים בבנק הפועלים בנתניה .גילי ליוותה את הסניף שלי במסגרת תפקידה כמנהלת העצמה דיגיטלית בבנק הפועלים. גילי ביצעה את עבודתה לשביעות רצוני המלאה .גילי גילתה ידע רב, הבנה, ובקיאות רבה בכל הקשור לדיגיטל. חשוב לציין שהיא ידעה להטמיע את השינויים תוך הקפדה על תהליכי עבודה יומיים מסודרים ובמקביל להיות קשובה לעובדים ובייחוד לוותיקים שבבנק ולקשיים שהם חווים בכל תהליכי השינוי האלו. היא ידעה להעביר להם את חשיבות הנושא הן בפן האישי והן בפן המערכתי כך שבסופו של תהליך הם קלטו את השינויים וכל החוויה הדיגיטלית הוטמעה אצלם בהצלחה רבה . גילי בעלת אישיות מקסימה, יחסי אנוש מצוינים והיה תענוג גדול לעבוד איתה .
שלום סימניאן
לשעבר, מנהל סניף הים בבנק הפועלים בנתניה
גילי מלווה מקצועית, אישית, עם המון אמפתיה ורצינות. תהליך הליווי איתה כלל הדרכה, תמיכה וקידום הנושא. חוויה מקצועית ואישית. ממליצה בחום !
מירב שוורץ
לשעבר סגנית מנהל מחלקה באגף העסקי, בנק הפועלים
חושבים על שינוי קריירה?
קבלו ממני שיחת מיקוד ללא עלות
גילי פיינשטיין מאמנת לשינוי קריירה - רעיונות לשינוי

היי! אני מעלה לאתר שלי תכנים רבים בנושא קריירה ואפקטיביות בעבודה, שממש חבל לפספס!

מלא.י כאן את המייל שלך

וכך נוודא שתשמע.י ממני בכל פעם שתוכן חדש, מקורי ואיכותי יעלה לאתר. מבטיחה לא להציק יותר מדי 🤞
גילי 🙂

דילוג לתוכן