גילי פיינשטיין המלצות

גילי פיינשטיין פינת המלצות

מוזמנים לקרוא כאן מה אומרים עליי 🙂

את גילי הכרתי לפני כחמש שנים, בדיוק ברגע ההתלבטות הגדולה בחיי האם להמשיך להיות שכירה במשכורת בטוחה או לצאת לדרך עצמאית בתחום שיש לי אליו תשוקה. לאחר שתי פגישות טלפוניות עם גילי בהן היא כיוונה אותי בצורה מקצועית ומדויקת יצאתי לדרכי החדשה. עם תכנית ברורה וארגז כלים לדרך חדשה שלא הכרתי. הקשר עם גילי לא נותק, כל צומת כשהגעתי אליה והייתי צריכה להתייעץ גילי הייתה שם בשבילי. גם עכשיו כשהגיעה תקופת הקורונה והשמיים נסגרו, מה שפגע בהכנסות העסק שלי ביותר מ40%, גילי הייתה שם, מצאנו יחד דרכים חלופיות והעסק שלי חזר לשגשג. לאורך כל הדרך הרגשתי שיש משהי מאחוריי שלא תיתן לי לעשות צעד לא בטוח, שלא תיתן לי להיכנס ל'בורות' לא ברורים, שמודעת לכך שיש לי אחריות בפרנסת המשפחה ורק דואגת לצמיחה האישית והמקצועית שלי . תחושה זו חשובה במיוחד לעסק קטן שמסתמך רק על אדם אחד, גם היום אני יודעת שיש עוד עין עוד קול עוד משהו ששותף להצלחה.
דורית קינן
מלווה התפתחותית, יועצת שינה ומדריכה להורות ראשונית
אני שמח מאוד להמליץ על גילי פיינשטיין .הכרנו במסגרת עבודתי כמנהל סניף הים בבנק הפועלים בנתניה .גילי ליוותה את הסניף שלי במסגרת תפקידה כמנהלת העצמה דיגיטלית בבנק הפועלים. גילי ביצעה את עבודתה לשביעות רצוני המלאה .גילי גילתה ידע רב, הבנה, ובקיאות רבה בכל הקשור לדיגיטל. חשוב לציין שהיא ידעה להטמיע את השינויים תוך הקפדה על תהליכי עבודה יומיים מסודרים ובמקביל להיות קשובה לעובדים ובייחוד לו ותיקים שבבנק ולקשיים שהם חווים בכל תהליכי השינוי האלו. היא ידעה להעביר להם את חשיבות הנושא הן בפן האישי והן בפן המערכתי כך שבסופו של תהליך הם קלטו את השינויים וכל החוויה הדיגיטלית הוטמעה אצלם בהצלחה רבה . גילי בעלת אישיות מקסימה, יחסי אנוש מצוינים והיה תענוג גדול לעבוד איתה .
שלום סימניאן
לשעבר, מנהל סניף הים בבנק הפועלים בנתניה
גילי מלווה מקצועית, אישית, עם המון אמפתיה ורצינות. תהליך הליווי איתה כלל הדרכה, תמיכה וקידום הנושא. חוויה מקצועית ואישית. ממליצה בחום !
מירב שוורץ
לשעבר סגנית מנהל מחלקה באגף העסקי, בנק הפועלים
תודה על הלווי והייעוץ, זה בהחלט עזר לי - להתאושש, לקחת את עצמי בידיים, להתמקד ולהתחיל לפעול למען השינוי המיוחל מבטיחה לעדכן בהמשך, שוב תודה
א.ש
עברה תהליך אימון איתי
חושבים על שינוי קריירה?
קבלו ממני שיחת מיקוד ללא עלות
גילי פיינשטיין מאמנת לשינוי קריירה - רעיונות לשינוי

היי! אני מעלה לאתר שלי תכנים רבים בנושא קריירה ואפקטיביות בעבודה, שממש חבל לפספס!

מלא.י כאן את המייל שלך

וכך נוודא שתשמע.י ממני בכל פעם שתוכן חדש, מקורי ואיכותי יעלה לאתר. מבטיחה לא להציק יותר מדי 🤞
גילי 🙂

דילוג לתוכן